De Gastronoom

Hier kun je genieten van een heerlijke lunch, diner of een borrel
Bij het diner heb je genoeg keuze, zoals een lekkere malse biefstuk of een pasta.


Sokratis

Grieks Mediterraans Restaurant Sokratis

We mogen al veel vaste gasten begroeten maar zijn ook altijd weer verheugd
als we nieuwe fijnproevers mogen ontvangen in ons mooie restaurant

Brasserie Rach

Hier kun je heerlijk eten
Ze beschikken over een lunch en dinerkaart.


De keuken is dagelijks geopend tot 19.30 uur.

Friture Bronkhorst

Na een middagje shoppen of fietsen
kun je hier even genieten van een lekker frietje.

Rose Garden Chinees Restaurant

In ons Aziatische eetparadijs, gelegen in het centrum van Tegelen, kunt u genieten van talrijke specialiteiten en traditionele Chinese, Kantonese en Szechuanese gerechten.


Broekmans Tegelen

Broekmans Tegelen

Als sinds 1888 vormt bakkerij Broekmans een begrip in Noord Limburg. De oprichter van bakkerij Broekmans is Johannes Henricus Broekmans. Deze begon in 1888 met een bakkerij aan de Steenstraat in Panningen.

In 1918 nam de zoon van Johannes Henricus, Martinus Broekmans de zaak over. Als oudste zoon van Martinus, kreeg Harrie het privilege om de bakkerij over te mogen nemen. Dit deed hij in 1956 samen met zijn vrouw Angèle.

Thijs, de zoon van Harrie, nam in 1987 de zaak van zijn vader over. Dit deed hij samen met zijn vrouw Caroline. Op dat moment was er nog maar 1 winkel die gelegen was aan de Steenstraat in Panningen, de plek waar Johannes Henricus ook ooit begonnen is.

Daarna kwam bakkerij Broekmans in een stroomversnelling terecht. In 1993 werd aan het Pastoor Huybenplein in Panningen het 2de filiaal geopend. Daarna kwam er na een overname van bakkerij Trepels een filiaal bij in Maasbree in 1998. In 2000 gingen de ogen van Limburg naar Brabant, waar een mooie kans lag. Hier werd dan ook het 4de filiaal geopend in Asten.

Even weer terug van Brabant naar Limburg. In 2002 werd in Horst het 5de filiaal van bakkerij Broekmans geopend aan de Kerkstraat. Omdat 5 filialen blijkbaar nog niet genoeg was en de winkel in Asten zo goed liep, is in 2004 in het buurtdorp van Asten, namelijk Someren het 6de filiaal geboren.

Hierna kwam er een kleine pauze zo gedacht. Tot in 2006 de winkel aan het Pastoor Huybenplein in Panningen weg moest, door grootse plannen voor het plein. Deze winkel is weg gegaan en hiervoor is een zeer mooie nieuwe winkel gekomen aan de Markt in Panningen. Daarnaast werd in hetzelfde jaar bakkerij Zelen overgenomen. Deze winkel werd in 2009 verplaatst. Deze ging naar een nieuwe lokatie op het Pastoor Huybenplein.

2011 is een groots jaar voor bakkerij Broekmans. In dit jaar vindt er namelijk een grote verhuizing plaats, namelijk de bakkerij. In de twee pinksterdagen moet de hele inventaris van de oude bakkerij aan de Steenstraat verhuisd worden naar de nieuwe bakkerij aan de Maasbreeseweg in Panningen. Ook in 2012 bleef bakkerij Broekmans niet stil staan. In dit jaar werd er het 8ste filiaal geopend in Grubbenvorst.

Per 1 januari 2013 wordt bakkerij Broekmans verder uitgebreid. Na een overname van een bakkerij uit Venlo komen er 5 winkels bij. Dit zorgt ervoor dat het aantal filialen op 13 komt. Deze worden allemaal beleverd vanuit de centrale locatie in Panningen, waar elke morgen rond half 8 alle auto’s wegrijden om te zorgen dat alle winkels verse ambachtelijke bakkersproducten krijgen.

Adres
Kerkstraat 48
5931 NN Tegelen

Tel: 077-3740101

Op- en daags voor nationale feestdagen kunnen openingstijden afwijken.

Openingstijden

Maandag09:00 - 18:00
Dinsdag09:00 - 18:00
Woensdag09:00 - 18:00
Donderdag09:00 - 18:00
Vrijdag09:00 - 18:00
Zaterdag08:00 - 17:00
ZondagGesloten

Wij zijn gesloten


Terug naar het overzicht

Datum

17 november 2019

Categorie

Eten / Drinken, Winkels

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag
08.00 uur t/m 20.00 uur

Zaterdag
08.00 uur t/m 17.00 uur

Koopavond donderdag tot 20.00 uur

*openingstijden kunnen per winkel verschillen

Geldautomaten:

geldmaat logo

 

Waarom Tegelen?

Gratis Parkeren
Goed bereikbaar via A73 en N271
Gezellige en ontspannen sfeer
Op zaterdag grote weekmarkt
Veel activiteiten

Tegelen is goed bereikbaar!

Bekijk route en parkeergelegenheid

Weekmarkt

Iedere zaterdag in het centrum van Tegelen van 10.00 tot 16.00 uur op het Wilhelminaplein

weekmarkt